ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


ROZMOWY
14.04.2021r. 15:35

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W kolejnym wydaniu podcastu (R)ewolucje klimatyczne pt. "Polska recepta na transformację energetyczną? Atom", redaktor naczelny Wojciech Jakóbik rozmawia z ministrem klimatu i środowiska Michałem Kurtyką o roli atomu w transformacji energetycznej kraju.
Instytut Jagielloński
02.04.2020r. 10:16

Jean-Marc Jancovici
Rząd francuski aktualnie przystępuje do zamknięcia elektrowni jądrowej Fessenheim. Powodem zamknięcia i ograniczenia udziału energetyki jądrowej w wytwarzaniu krajowej produkcji prądu mają być względy ekologiczne. Dla Jean-Marc Jancovici jest to "obłuda". Objaśnia on dlaczego energetyka jądrowa jest najbezpieczniejsza i najcenniejsza z punktu widzenia ochrony środowiska.
Marianne
05.02.2019r. 17:08

Zmiany kadrowe w Ministerstwie Energii nie wpłyną na realizację projektu jądrowego. Jak przekonuje w rozmowie z portalem BiznesAlert.pl nowy dyrektor departamentu energii jądrowej w Ministerstwie Energii prace nad budową elektrowni są kontynuowane, a projekt cieszy się poparciem rządu.
01.12.2015r. 15:32

„Rozwiązaniem problemu globalnego ocieplenia nie jest europejska samotność długodystansowca, ale międzynarodowa współpraca - z Europą w roli lidera” – powiedział w rozmowie z EurActiv.pl Jerzy Buzekcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE