ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Do Polski trafi nawet 1000 MW z elektrowni jądrowej w Kaliningradzie
28.11.2012r. 06:07

Spółka Inter RAO Lietuva, debiutująca w grudniu na warszawskiej giełdzie, chce przesyłać do Polski energię produkowaną w rosyjskiej elektrowni jądrowej budowanej właśnie w Obwodzie Kaliningradzkim. Budzi to obawy części obserwatorów.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


, CIRE.PL

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: ObŚ 28.11.2012r. 07:34
Kiedyś CIRE było przyzwoitym portalem przynajmniej w informacjach własnych. A teraz nawet nie ma podstawowej wiedzy o jednostkach mocy i energii.
Swoją drogą fajnych ministrów mamy, którzy o strategii kraju na arenie międzynarodowej nie myślą, a tylko jak dotrwać do końca kadencji. Swoją drogą Rosjanie domykając luki w pierścieniu bałtyckim mogą w przyszłości być języczkiem uwagi, przy okazji może wrzucą jakiś przesył danych?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE