ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Pierwsze spotkanie polsko-francuskiego Komitetu ds. Energetyki Jądrowej
15.09.2020r. 00:13

W poniedziałek doszło w Warszawie do pierwszego spotkania polsko-francuskiego Komitetu ds. Energetyki Jądrowej pod przewodnictwem wiceministra klimatu Adama Guibourgé-Czetwertyńskiego.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele ministerstw klimatu oraz francuskiego koncernu EDF - poinformował francuski ambasador w Polsce Frederic Billet.
"Spotkanie jest przykładem europejskiej współpracy w kwestiach nuklearnych na rzecz transformacji" - napisał Billet na Twitterze.

KOMENTARZE ( 3 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: atomek 15.09.2020r. 09:29
Rozmowy o atomie z kimkolwiek bez udziału ministra Naimskiego mają najwyżej znaczenie towarzyskie i z góry skazane są... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 15-09-2020r. 18:14 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: kubus 15.09.2020r. 19:20
ale Francuzi są naiwni ...
akcja z samolotami mirage nic ich nie nauczyła ...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE