ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rzeczniczka organizacji ekologicznej została aktywistką na rzecz energetyki jądrowej
30.06.2020r. 08:44

Rzeczniczka organizacji ekologicznej Extinction Rebellion w Wielkiej Brytanii zmieniła pracę i została aktywistką na rzecz energetyki jądrowej w firmie Environmental Progress - donosi cytowany przez BiznesAlert.pl Daily Mail.
Zion Lights opuściła Extinction Rebellion, bo uznała, że została oszukana przez aktywistów tej organizacji, która opowiada się przeciwko energetyce jądrowej. Poinformowała Daily Mail, że obecnie uważa atom za narzędzie ochrony klimatu. - Otoczona przez działaczy antynuklearnych pozwoliłam, aby strach przed promieniowaniem, odpadami jądrowymi i bronią masowego rażenia wkradł się do mojej podświadomości. Uświadomiłam sobie, że przez cały ten czas byłam oszukiwana w antynaukowy sposób - napisała w cytowanym przez BiznesAlert.pl portalu City Am.
Daily Mail , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE