ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Cztery przypadki zakażenia koronawirusem w Rosatomie
01.04.2020r. 16:01

Rosyjska państwowa agencja atomowa Rosatom poinformowała w środę, że jej czterech pracowników, w tym jeden na Węgrzech, zostało zakażonych koronawirusem.
Wcześniej w środę specjalny sztab powołany przez rosyjskie władze poinformował, że w kraju odnotowano 440 nowych zakażeń koronawirusem i że łączna liczba chorych wzrosła do 2777. W ciągu ostatniej doby zmarło siedmiu pacjentów, co podniosło do 24 liczbę ofiar śmiertelnych Covid-19.

Nowe zachorowania odnotowano w 35 regionach Rosji, najwięcej - tak jak w poprzednich dniach - w Moskwie. Na stolicę Rosji przypadło 267 zachorowań, a więc ponad połowa spośród nowych przypadków.
Ze statystyki wynika, że nowych zachorowań w ciągu doby było w Moskwie, jak i w całej Rosji, nieco mniej niż 31 marca. Wówczas w kraju wykryto 500 nowych zakażeń, z czego 387 w Moskwie.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE