ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

EDF podwyższa koszt elektrowni jądrowej Flamanville
09.10.2019r. 09:39

Jak czytamy w serwisie pb.pl, koncern EDF oszacował, że naprawy wadliwych spawów w elektrowni jądrowej Flamanville zwiększą koszt projektu o 14 proc. do 12,4 mld euro.
Jak przypomina serwis, Flamanville-3 ma już 7-letnie opóźnienie. Zdaniem EDF, reaktor nie zostanie oddany do użytku do końca 2022 r. Poprzednie szacunki dotyczące tego projektu zakładały kwotę 10,9 mld euro.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE