ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Minister środowiska Niemiec przeciwko powrotowi do energetyki jądrowej
06.06.2019r. 09:10

Minister środowiska RFN Svenja Schulze opowiada się przeciwko powrotowi do energetyki jądrowej proponowanej przez partię koalicji rządowej CDU. Jej zdaniem ta technologia "jest bardzo droga, nie do końca bezemisyjna i zawsze rodzi ryzyko usterk" - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Na pewno nie potrzebujemy powrotu do energetyki jądrowej. Zrodziłby on tylko problemy - powiedziała na dorocznej konferencji firmy BDEW. Niemcy planują wygaszenie ostatnich reaktorów jądrowych do 2022 roku. Chadecy proponują zaś przyspieszenie odejścia od węgla w zamian za przedłużenie aktywności reaktorów - przypomina BiznesAlert.pl.
CLEW , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE