ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron zamierza pozbyć się udziałów w spółce PGE EJ1
28.05.2019r. 13:22

Tauron przyznaje, że zamierza pozbyć się udziałów w spółce PGE EJ1, która jest odpowiedzialna za realizację Programu Polskiej Energetyki Jądrowej - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Priorytety Tauronu to transformacja miksu energetycznego, która ma pozwolić na zmianę Grupy na bardziej zieloną, utrzymanie stabilności finansowej oraz optymalizacja portfela inwestycji kapitałowych - powiedział wiceprezes Taurona do spraw finansów Marek Wadowski. - W tym celu chcemy przeanalizować nasze aktywa takie, jak udziały w spółce odpowiedzialnej za budowę elektrowni jądrowej oraz Elektrociepłowni Stalowa Wola i znalezienie partnera, który byłyby zainteresowany nabyciem takiego aktywa - dodał cytowany przez BiznesAlert.pl Wadowski.
BiznesAlert

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: no nie? 28.05.2019r. 14:20
Ja też bym tak zrobił hehehe
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: antymonopol 28.05.2019r. 19:35
Trzeba było już dawno to zrobić.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE