ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tobiszowski: w poniedziałek prezentacja polityki energetycznej
08.05.2019r. 10:50

W poniedziałek na Europejskim Kongresie Gospodarczym minister energii Krzysztof Tchórzewski zaprezentuje Politykę Energetyczną Państwa (PEP) po konsultacjach - poinformował w środę wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.
Po prezentacji PEP, poszczególne rozdziały dokumentu będą dyskutowane na panelach podczas kongresu - powiedział Tobiszowski w Głuchowie (Łódzkie). Według zapowiedzi Ministerstwa Energii, projekt PEP powinien zostać przedłożony Radzie Ministrów do przyjęcia w połowie roku.

Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 13 a 15 maja w Katowicach. Wśród gości wydarzenia będą przedstawiciele rządu i Komisji Europejskiej, liczni europejscy politycy oraz szefowie wiodących firm i instytucji.
Projekt Polityki Energetycznej Polski resort energii przedstawił w listopadzie ub. roku. PEP zakłada znaczący spadek udziału węgla w produkcji energii oraz budowę energetyki jądrowej.

KOMENTARZE ( 3 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: xmen 08.05.2019r. 11:07
PIS i Zygmunt szarpią się między sobą zabijając region koniński
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 08-05-2019r. 17:38 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Agniecha 08.05.2019r. 12:52
O tym niech zdecyduje jego następca.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE