ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W 2017 r. 2,8 GW nowych źródeł OZE we Francji, ale realizacja długoterminowego planu zagrożona
08.02.2018r. 12:50

W 2017 r. we Francji zostało przyłączonych do sieci prawie 2,8 GW nowych źródeł odnawialnych z czego o 65 proc. stanowiły elektrownie wiatrowe, a 32 proc. słoneczne. W samym ostatnim kwartale ubiegłego roku odnotowano wzrost mocy źródeł OZE o prawie 1,2 G MW. Mimo dość wysokich przyrostów nowych mocy w OZE, realizacja celów określonych dla energetyki odnawialnej w wieloletnim programie rozwoju francuskiej energetyki jest zagrożona.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE