ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Jakóbik: Czekamy na decyzję o elektrowni atomowej w Polsce
03.01.2018r. 09:01

MarketNews24.pl
Pomimo tego, że formalnie według oficjalnego rządowego dokumentu "Programu Polskiej Energetyki Jądrowej" (PPEJ) polska elektrownia atomowa powstaje, nadal nie ma jednoznacznej i operacyjnej decyzji w tym temacie.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 4 )


Autor: Wydma Lubiatowska 03.01.2018r. 10:08
W Polsce jest kilku "specjalistów" od ej. Znacznie większa ilość to tzw. powielacze informacji, którzy do znudzenia powtarzają te same wytarte komunały. Do nich należy p. Jakóbik. Informacji o PRAWDZIWYCH kosztach nie ma i nie będzie, ponieważ "specjaliści" od ej liczą tylko na podstawie tabelek z EXCELa, a to jest piramidalna głupota. Nie ma również modelu finansowania. Dlaczego ? - to proste, nie ma kosztów, a więc nie ma co finansować. Podejmowanie decyzji w tego typu otoczeniu ekonomicznym, to ekonomiczne i polityczne samobójstwo. Podatnik nie ma zamiaru finansować, ponownie czegoś takiego jak DRUGI Żarnowiec. To już zarząd PGE zrozumiał. Teraz czas, aby zrozumieli to dziennikarze typu p. Jakóbik.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Eko 03.01.2018r. 10:51
Czekać możemy, ale nie doczekamy się.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Energetyk 50 03.01.2018r. 10:54
ZAŁATWIACZE W AKCJI. Dla energetyki ważna jest strategia, która powinna być zatwierdzona i realizowana zgodnie z interesami państwa. Bez strategii trudno będzie przygotować i rozpocząć realizację drogich inwestycji.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: KKK 04.01.2018r. 11:43
Elektrownia jądrowa w Polsce jest nie tylko niepotrzebna, ale szkodliwa dla rozwoju nowoczesnych technologii pozyskiwania energii np OZE oraz dla polityki oszczędzania energii.
EJ w Polsce to wielki kloc (czyt. kupa) na której upasie się wąska grupka much - cwaniaków, którzy dzisiaj najgłośniej krzyczą, że bez EJ Polska umrze, podczas gdy w myślach już liczą swoje nowe miliony...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE