ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

ME odwoła zamówienie na wykonanie analiz dotyczących energetyki jądrowej
14.12.2017r. 13:39

Ministerstwo Energii odwoła ogłoszone na początku grudnia przez resort zamówienie na wykonanie trzech analiz, które dotyczą kosztów i porównania czterech technologii jądrowych a także miejsca energetyki nuklearnej w Europie w świetle regulacji Unii Europejskiej - czytamy w BiznesAlert.pl.
Na swoim profilu na Twiiterze wiceminister energii Andrzej Piotrowski stwierdził, że ,,były to niskobudżetowe aktualizacje naszej wiedzy. Pożyteczne ale nie niezbędne [...] Ich brak niczego nie zablokuje".

Zgodnie z założeniami termin składania ofert we wszystkich postępowaniach upływał 8 grudnia 2017 r. Natomiast analizy miały zostać wykonane do 20 grudnia.
- Zmiana rządu wymusiła wymianę pełnomocnictw do podpisywania umów a czas na realizację nie był tutaj długi). Podjęliśmy taką decyzję bo nie były to analizy niezbędne do aktualizacji PPEJ - przekonuje BiznesAlert.pl osoba z ministerstwa energii.

Podkreśla, że analizy te nie były niezbędne. Zostały zamówione jako dodatkowe wsparcie do prac nad aktualizacją programu, która zgodnie z planem ma zostać dokonana do końca 2017 roku.
BiznesAlert
Zobacz także:

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Benny 14.12.2017r. 22:22
Czegoś tutaj nie rozumiem. To jest analiza czy jej nie ma.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: observer 15.12.2017r. 17:35
Zrozumieli. lepiej późno niz później. Tak jak z wizyta JE v-ce ministra na Ukrainie
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE