ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka jądrowa
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

ME będzie rozmawiać o energetyce jądrowej z Hitachi GE i Mitsubishi Hitachi
13.11.2017r. 06:47

Jak czytamy w BiznesAlert.pl, przy okazji kolejnego polsko-japońskiego seminarium poświęconego energetyce jądrowej odbędą się rozmowy ministerstwa energii z firmami z Japonii, które w razie zwycięstwa w przetargu technologicznym mogłyby zbudować polską elektrownię jądrową.
Dziś w Hotelu Marriott odbędzie się seminarium poświęcone lekcjom wyniesionym z katastrofy jądrowej w japońskiej Fukushimie. Ambasador Japonii, przedstawiciele tamtejszego ministerstwa handlu i JAIF - jego instytucji poświęconej współpracy zagranicznej - będą przekonywać Polaków o tym, że technologie jądrowe są bezpieczne.
Na marginesie seminarium odbędą się rozmowy z Hitachi GE oraz Mitsubishi Hitachi. Japońskie spółki mają wymienić informacje z ministerstwem energii. Spotkanie będzie miało jednak specyficzny kontekst zbliżającego się przetargu technologicznego, który według deklaracji resortu ma zostać rozpoczęty na początku 2018 roku - czytamy w BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE